Home  /  Portfolio

Portfolio

Jola | Arkadiusz Coming Soon

Monika | Piotr

Agnieszka | Przemek Film Ślubny


Film wykonany we Wloszech

Sylwia | Damian Film Ślubny


Film wykonany w Grecji na wyspie Rodos i Simi.

Agata I Michał ujęcia realizowane z drona

Marta | Dawid Film Ślubny


Ona – piękna dama, on – twardziel, Marta i Dawid tworzyliby na ekranie fantastyczną parę odgrywającą role w miłosnym filmie. I wcale nie musieliby grać – tych dwoje naprawdę się kocha, co doskonale odzwierciedla ślubny film nagrany wyłącznie o nich, z nimi w roli głównej. Wspólne nurkowanie i romantyczna sceneria sprawiły, że ujęcia dla tego filmu były zjawiskowo piękne. Po wzruszającej ceremonii ślubnej przyszedł czas na szampańska imprezę do białego rana, podczas której prym wiodła zdecydowanie piękna Marta!

Beata | Patryk Film Ślubny


Piękne kazanie, jakie wygłosił ksiądz podczas ceremonii ślubnej Beaty i Patryka, państwo młodzi z pewnością będą wspominali przez kolejne lata. Na kadrach filmu ślubnego nieustannie uśmiechnięta Beata i zapatrzony w swą wybrankę Patryk wędrują razem po lesie i relaksują się w sielskim zakątku. Ich ślub był bardzo wzruszającym wydarzeniem – oto piękni państwo młodzi decydują, że odtąd do końca życia będą uśmiechać się do siebie nawzajem…

Our Love Story Agata | Marcin


Ujęcia drona z loty ptaka na filmie Agaty i Marcina utwierdzają, żę mozna robic filmy ślubne profesjonalnie i na wysokim poziomie. Eleganckie ślubne kreacje cudownie kontrastowały z tłem, Państwo młodzi wspaniale się bawili podczas kręcenia spontanicznych ujęć i równie pięknie wyglądali. Ten film obrazuje doskonale całą miłość w związku Agaty i Marcina i niezłomność w przysiędze, że „nie opuszczę Cię aż do śmierci…”

Beata | Michał Film Ślubny

Zapewne gdyby ktoś obcy nagabywał Beatę, śledząc ją idącą nocą ciemnymi zaułkami miasta, miałby porządne problemy. Ale nie wtedy, jeśli tym kimś jest Michał, śledzący ukochaną na potrzeby wspaniałego, romantycznego filmu ślubnego, pokazującego ich wielkie uczucie i pieczołowite przygotowania do ceremonii zaślubin. Od teraz państwo młodzi będą nierozłączni, a Monika już nigdy nie będzie chodziła samotnie ciemnymi uliczkami. Drewniany kościółek, w którym odbyła się ceremonia zaślubin fantastycznie dodaje uroku całemu nagraniu ślubnemu.

Podsumowanie Filmu Ślubnego Megdaleny i Kamila


Film ślubny Magdaleny i Kamila wyraża w delikatny sposób całą miłość i tęsknotę, którą obdarowuje się nawzajem ta cudowna para. Mateusz to facet, któremu niestraszna jest służba, ale i typowo „babskie” zabiegi, takie jak makijaż czy układanie włosów. Z kolei Ania to piękna kobieta, która zachwycała wszystkich zaproszonych swoim wyglądem na ceremonii ślubnej. Ten film nagrywany w nadmorskiej scenerii ukazuje, jak ważny i pełen napięcia jest dla młodych państwa czas przygotowań do ślubu, i ile wzruszeń daje sama ślubna ceremonia.