Home  /  Realizacje  /  Studniówka Bydgoszcz

Studniówka Bydgoszcz

Filmowanie Studniówek w Bydgoszczy


Studniówka organizowana w ekskluzywnym gmachu Opery Novej wymaga szczególnej oprawy, i o taką właśnie zadbali maturzyści. Dla nich jednak liczyła się tej nocy głównie szampańska zabawa – przy muzyce puszczanej przez przezabawnych DJ-ów młodzież bawiła się wspaniale do białego rana. Tradycyjny polonez, kwiaty, szampan, światła, muzyka – wszystko, co powinno być zawarte w studniówkowym filmie, znalazło miejsce w tym właśnie nagraniu, dającym niezwykłą pamiątkę z młodzieńczych lat.

Film Studniówka Bydgoszcz

Gwiazdy, błysk fleszy, tłumy fanów i paparazzi – to wszystko towarzyszyło młodym i pięknym dziewczynom w nagraniu filmu z pisania matury. Tak tak, gwiazdy również nie są zwolnione z pisania egzaminu dojrzałości! Na szczęście wszystko poszło jak po maśle, i wszyscy przyszli absolwenci liceum ogólnokształcącego mogą się wyszaleć. Nie obyło się bez tańców i zabaw, ale i bez interwencji… policji! Na szczęście wszystko to jedynie na potrzeby filmu prezentującego szaloną licealną młodzież tuż przed najważniejszym egzaminem w życiu.

Wideofilmowanie Studniówek Bydgoszcz


Studniówka wymaga szczególnej oprawy, i o taką właśnie zadbali i kamerzyści i uczniowie pewnego liceum, które swoja wyjątkową imprezę przedmaturalną organizowało w gmachu Opery Novej. Cała sala wypełniona różnobarwnie ubranymi w wieczorowe suknie maturzystkami i młodymi mężczyznami w garniturach, tańczącymi poloneza – to właśnie widok, który podziwia każdy. Video przedstawia przygotowania do studniówki oraz ten wspaniały, podniosły taniec, którego odtańczenie jest motywem przewodnim każdej studniówki.