Home  /  Realizacje

Realizacje

Hanna | Michał Film Ślubny

Hanna I Michał from http://filmowanie.bydgoszcz.pl on Vimeo.

Przygotowania u Hanny i Michała wyglądały bardzo spokojnie za to kazanie było mocno powiedziane.
Przy filmie towarzył nam fotograf Bartosz. Kadry robiliśmy naprzemian. Jest to dowód, że praca z profesjonalym fotografem i filmowcem nie przeszkadza, a efekty są równie zadawaląjące po obu stronach.

Agnieszka | Przemek Film Ślubny


Film wykonany we Wloszech

Sylwia | Damian Film Ślubny


Film wykonany w Grecji na wyspie Rodos i Simi.

Agata I Michał ujęcia realizowane z drona


Nietypowe, bo prowadzone z powietrza ujęcia dla Agaty i Michała pokazują całą oryginalność tej pary. Perkusistka i gitarzysta tworzą naprawdę zgrany duet, którego sfilmowanie wymaga naprawdę wyjątkowej oprawy, a złota polska jesień doskonale pokolorowała tło dla tego filmu. Ci państwo młodzi pewnie chętnie zagraliby razem na własnym weselu, ale… nie tym razem – to oni byli tymi, dla których gra się w tym najpiękniejszym dniu romantyczne ballady. Państwo młodzi uwielbiają razem aktywnie spędzać czas, co pokazują ujęcia kręcone na rowerze czy pod wodą.

Marta | Dawid Film Ślubny


Ona – piękna dama, on – twardziel, Marta i Dawid tworzyliby na ekranie fantastyczną parę odgrywającą role w miłosnym filmie. I wcale nie musieliby grać – tych dwoje naprawdę się kocha, co doskonale odzwierciedla ślubny film nagrany wyłącznie o nich, z nimi w roli głównej. Wspólne nurkowanie i romantyczna sceneria sprawiły, że ujęcia dla tego filmu były zjawiskowo piękne. Po wzruszającej ceremonii ślubnej przyszedł czas na szampańska imprezę do białego rana, podczas której prym wiodła zdecydowanie piękna Marta!

Beata | Patryk Film Ślubny


Piękne kazanie, jakie wygłosił ksiądz podczas ceremonii ślubnej Beaty i Patryka, państwo młodzi z pewnością będą wspominali przez kolejne lata. Na kadrach filmu ślubnego nieustannie uśmiechnięta Beata i zapatrzony w swą wybrankę Patryk wędrują razem po lesie i relaksują się w sielskim zakątku. Ich ślub był bardzo wzruszającym wydarzeniem – oto piękni państwo młodzi decydują, że odtąd do końca życia będą uśmiechać się do siebie nawzajem…

Hania | Przemek Film Ślubny


Atmosfera tego ślubu była tak gorąca, że kamerzysta musiał szukać ochłody… w basenie. I przy okazji nakręcił tam kilka świetnych ujęć młodej pary, pokazując całą ich bliskość i zaangażowanie w tę miłość. Gdy podczas ceremonii rozległy się gromkie brawa, było wiadomo, że Hania i Przemek są już po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Nakręcenie tego video nie było wielkim wyzwaniem, gdyż państwo młodzi swoim szczęściem dodawali mu niewymuszonego blasku, pozując nad brzegiem morza.

Agata i Rafał Film Ślubny


Agata i Rafał to piękna, romantyczna para, i taką też oprawę filmu sprawiono im w prezencie ślubnym. Subtelne ujęcia nagrywane nad brzegiem morza, romantyczna aranżacja muzyczna i przede wszystkim dwoje zakochanych młodych państwa sprawiło, że ten filmik jest wyjątkowy. Wiele ujęć nagrano z pozycji mostka kapitańskiego na statku, które doskonale obrazują, jak z pomocą jednego krótkiego słowa „tak” młodzi ludzie wyruszają w najpiękniejszy w życiu – bo wspólny – rejs w bezkresne morze… Kto będzie kapitanem na tym statku?

Fotograf Bydgoszcz, Film Ślubny


To video z pewnością zainspiruje wiele dziewczyn, które marzą o karierze modelki bądź wizażystki. Czy wy też marzyłyście o tym, by zobaczyć jak wygląda profesjonalna sesja fotograficzna od wewnątrz? Teraz macie niepowtarzalna okazję zobaczyć, jak sztab profesjonalistów pracuje nad tym, by modelki w kreacjach ślubnych wyglądały nieprzyzwoicie dobrze. Jest co podziwiać – zobaczcie sami, jak odpowiedni makijaż i sposób kadrowania pozwalają wydobyć prawdziwe piękno z każdej kobiety.

Dorota | Piotr Film Ślubny


Piękna Dorota i twardziel Piotr to wyjątkowa para o wspólnym zamiłowaniu do szybkich motocykli. To właśnie ujęcia z jazdy na motorze sprawiają, że ich ślubny filmik jest wyjątkowy. Do ślubu państwo młodzi jechali jednak luksusową limuzyną, a sama ceremonia miała miejsce w plenerze przy wyśmienitej pogodzie. W filmie ślubnym nie brak tez ujęć pokazujących, jak państwo młodzi uwielbiają aktywnie spędzać razem czas – na siłowni, czy na motocyklu. Lecz tym, co lśni najbardziej na tym video nie są diamenty ozdabiające pannę młodą, lecz wspaniała, niezłomna miłość tej pary…