Home  /  Realizacje

Realizacje

Jola | Arkadiusz Coming Soon

Monika | Piotr


Hanna | Michał Film Ślubny

Hanna I Michał from http://filmowanie.bydgoszcz.pl on Vimeo.

Przygotowania u Hanny i Michała wyglądały bardzo spokojnie za to kazanie było mocno powiedziane.
Przy filmie towarzył nam fotograf Bartosz. Kadry robiliśmy naprzemian. Jest to dowód, że praca z profesjonalym fotografem i filmowcem nie przeszkadza, a efekty są równie zadawaląjące po obu stronach.

Agnieszka | Przemek Film Ślubny


Film wykonany we Wloszech

Sylwia | Damian Film Ślubny


Film wykonany w Grecji na wyspie Rodos i Simi.

Agata I Michał ujęcia realizowane z drona

Marta | Dawid Film Ślubny


Ona – piękna dama, on – twardziel, Marta i Dawid tworzyliby na ekranie fantastyczną parę odgrywającą role w miłosnym filmie. I wcale nie musieliby grać – tych dwoje naprawdę się kocha, co doskonale odzwierciedla ślubny film nagrany wyłącznie o nich, z nimi w roli głównej. Wspólne nurkowanie i romantyczna sceneria sprawiły, że ujęcia dla tego filmu były zjawiskowo piękne. Po wzruszającej ceremonii ślubnej przyszedł czas na szampańska imprezę do białego rana, podczas której prym wiodła zdecydowanie piękna Marta!

Beata | Patryk Film Ślubny


Piękne kazanie, jakie wygłosił ksiądz podczas ceremonii ślubnej Beaty i Patryka, państwo młodzi z pewnością będą wspominali przez kolejne lata. Na kadrach filmu ślubnego nieustannie uśmiechnięta Beata i zapatrzony w swą wybrankę Patryk wędrują razem po lesie i relaksują się w sielskim zakątku. Ich ślub był bardzo wzruszającym wydarzeniem – oto piękni państwo młodzi decydują, że odtąd do końca życia będą uśmiechać się do siebie nawzajem…

Hania | Przemek Film Ślubny


Atmosfera tego ślubu była tak gorąca, że kamerzysta musiał szukać ochłody… w basenie. I przy okazji nakręcił tam kilka świetnych ujęć młodej pary, pokazując całą ich bliskość i zaangażowanie w tę miłość. Gdy podczas ceremonii rozległy się gromkie brawa, było wiadomo, że Hania i Przemek są już po złożeniu przysięgi małżeńskiej. Nakręcenie tego video nie było wielkim wyzwaniem, gdyż państwo młodzi swoim szczęściem dodawali mu niewymuszonego blasku, pozując nad brzegiem morza.

Monika | Łukasz Ślub Zakopane


Monika i Łukasz to piękna, romantyczna para, i taką też oprawę filmu sprawiono im w prezencie ślubnym. Subtelne ujęcia nagrywane w Zakopanym,na szczytach Tatr, romantyczna aranżacja muzyczna i przede wszystkim dwoje zakochanych młodych państwa sprawiło, że ten filmik jest wyjątkowy. Wiele ujęć nagrano na Kasprowym Wirchu czy Gubałówce, które doskonale obrazują, jak z pomocą jednego krótkiego słowa „tak” młodzi ludzie wyruszają w najpiękniejszy w życiu – bo wspólny – rejs w bezkresne góry… Kto będzie kapitanem na tym statku?